Warsztat Mindfulness & SE w Mazurskim Folwarku 🐎

Maga Korbel

Organizator

Maga Korbel
Telefon
607494787
Email
maga.korbel@gmail.com
Strona WWW
www.magakorbel.com
Mazurski Folwark

Lokalizacja

Mazurski Folwark
Lisy 19, 19-520 Banie Mazurskie

Data

10 08 2024

Czas

17:00 - 14:00

Koszt

2500 PLN -cena promocyjna, 2800 PLN - cena regularna

etykiety

Inne,
Praktyka Mindfulness

Warsztat Mindfulness & SE w Mazurskim Folwarku 🐎

Gorąco zapraszam na tygodniowy warsztat medytacyjny, połączony z somatyczną pracą z ciałem, w Mazurskim Folwarku (Mazury Garbate)
Zaczniemy w sobotę 10 sierpnia (kolacją), a skończymy w sobotę 17 sierpnia (obiadem).
Podczas warsztatu będziemy praktykowali medytację w różnych formach. Będą techniki mindfulness, prowadzona medytacja z intencją, skanowanie ciała i uważne chodzenie. Uwolnimy stres i traumę z ciała w odpowiednich ćwiczeniach opartych na SE, TRE, ruchu autentycznym i tańcu spontanicznym. Doświadczymy głębokiego przyjęcia w dzieleniu się doświadczeniami w kręgu.

Poza programem Serca Ciszy, będzie można skorzystać z warsztatów uważności z końmi, wykładu o ptakach i spaceru ornitologicznego po puszczy Boreckiej i wielu innych oferowanych przez Basię & Przemka – właścicieli Folwarku.
Planujemy także spływ kajakiem.

PLAN ZAJĘĆ (w przybliżeniu, może się zmienić w trakcie, odpowiednio do potrzeb procesu grupy) ↓
7.30 do 8.30 sesja świadomego oddychania, uważny spacer, joga
9.00 do 10.00 śniadanie
10.00 -11.30 praktyka mindfulness (skanowanie ciała, uważne chodzenie, medytacja prowadzona)
11.30 – 12.00 przerwa kawowa
12.00 – 14.00 dzielenie się doświadczeniami w kręgu, medytacja
14.00 – 17.00 czas wolny
17.00 obiadokolacja
18.00 do 20.00 praca z ciałem: ruch autentyczny, taniec, TRE/medytacja na dobranoc/OSHO kundalini/dzielenie się w kręgu
Poniżej kilka słów o mnie, i Łukaszu, który będzie mi towarzyszył i wspierał w procesie.

🧘🏽‍♀️Maga Korbel
Jestem certyfikowaną nauczycielką MBSR od 2011 roku oraz od kwietnia 2024, certyfikowaną SEP-ką (Somatic Experiencing Practitioner). Przez dwa lata uczyłam się Integrated Cranial Biodynamics w Tajlandii, u cudownej Rosemary Wallace.
Medytacja towarzysz mi całe życie, bo wychowałam się w domu przesiąkniętym żarliwą praktyką zen. Później poszerzyłam praktykę medytacji zen o jogę (przez kilka lat prowadziłam szkołę jogi BabaJoga na Pradze w Warszawie), satsang (liczne wyprawy do Indii – aśram Ramana Maharshi) oraz stosowałam metody pracy wywodzące się ze szkoły Diamond Approach.
Towarzyszę w odnajdywaniu drogi do naszej Prawdziwej Natury, manifestującej się unikalnym potencjałem, odwagą & współodczuwaniem ze wszystkimi istotami. Pracuję metodami, dla których bazą jest medytacyjny stan umysłu „nie wiem”. Trzymam przestrzeń w dzieleniu się doświadczeniami w kręgu, uważnie słucham. Idę za procesem grupowym, starając się nie wtrącać z miejsca osobowego, oraz pilnować, aby wiedząca głowa nie rozpraszała, łatwej do zgubienia, przestrzeni Obecności.
Pracuję w zaufaniu do ludzi. Zachwycam się ciałem i oddechem każdego i każdej z nas. Zapraszam do przeżywania emocji, bo kiedy, jeśli nie teraz? Wspieram uzdrawianie ran z dzieciństwa, bo innej drogi do wolności, od tej, która prowadzi poprzez rozpoznanie i kochanie dziecka w sobie, nie ma.

💆🏻‍♂️ Łukasz Zalewski
Masażysta Lomi Lomi.
Łukasz traktuje masaż jak adorację ciała i ducha. Wsłuchuje się w ich potrzeby, a następnie idealnie dopasowuje odpowiedź na nie.
Lomi Lomi wywodzi się z hawajskiej filozofii Huny. Zaspokaja bardzo ważną potrzebę dotyku, z którą przychodzimy na świat. Przez niektórych nazywany jest masażem „otulających dłoni”, a nawet masażem leczniczym.
Lomi Lomi Makia usuwa stres z ciała, harmonizuje ciało energetyczne, przynosi wyciszenie i spokój wewnętrzny. Przywraca siły witalne oraz podnosi poziom energii.

Koszt warsztatu z zakwaterowaniem i wyżywieniem, jeśli zadatek w wysokości 1300 zł zostanie wpłacony do końca CZERWCA, wynosi: 2500 PLN
Cena za warsztat z pobytem i wyżywieniem od 1 LIPCA wynosi: 2800 PLN
Miejsce gwarantuje wpłata zadatku.
🌟 ilość miejsc ograniczona

zapisy mailem: maga.korbel@gmail.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *