Odosobnienie Mindfulness

Fundacja Rozwoju Mindfulness

Organizator

Fundacja Rozwoju Mindfulness
Telefon
514130322
Email
biuro@fundacja-mindfulness.org
Strona WWW
https://www.fundacja-mindfulness.org/

Lokalizacja

Wytwórnia Ciszy
99-210 Uniejów, Brzozówka 30

Więcej informacji

Czytaj więcej

Data

07 05 2020 - 10 05 2020

Czas

Cały dzień

etykiety

Praktyka Mindfulness

Odosobnienie Mindfulness

7 – 10 maja 2020
Zapraszamy do praktykowania Uważności – 4 dni z Mindfulness
– to czas wyciszenia, detoksu od komputera i innych mediów, a także głęboka cisza i doświadczanie siebie bez zbędnych bodźców w malowniczym miejscu pod lasem, w otoczeniu łąk i pól w wygodnym domu „Wytwórnia Ciszy” koło Uniejowa.

Dlaczego warto wybrać się na odosobnienie Mindfulness?
• Znajdziesz wsparcie w radzeniu sobie z nieustającą zmianą w życiu – być może potrzebujesz czasu na pobycie ze sobą i z tym, co wokół się wydarza, zauważenie na co masz wpływ, a co warto pozostawić własnemu biegowi.
• Zrelaksujesz się i odstresujesz w spokojnej, miłej atmosferze, wśród sympatycznych osób, na łonie natury, bez pośpiechu, bez konieczności mówienia, bez spraw, które „musisz zrobić natychmiast”.
• Uzyskasz nową perspektywę – być może czujesz, że w natłoku codziennych obowiązków brakuje ci przestrzeni na jasne widzenie – i bezstronną obserwację zdarzeń i własnych emocji.

Program pobytu opracowany został na podstawie Mindfulness-Based Stress Reduction profesora Jona Kabat-Zinna, a także tradycyjnej jogi, ćwiczeń oddechowych i pracy z ciałem. Będziemy praktykować różne formy uważności, m.in. body scan, medytację z oddechem, świadomy ruch.
Zapraszamy i umożliwiamy bycie w ciszy i w milczeniu. Otoczenie i przyroda sprzyjają naturalnemu wyciszeniu. Takie doświadczenie może pokazać nam ile jest w nas niepotrzebnego mówienia, rozproszenia, wymuszonych interakcji i zbędnych słów.

Prowadzący:
Mikołaj Uji Markiewicz – doświadczony nauczyciel medytacji, psycholog, trener, terapeuta wzroku,
Ewa Kaian Kochanowska – certyfikowana nauczycielka Mindfulness – MBSR, MBCT oraz mindful jogi

Koszt uczestnictwa: od 1100 zł do 1200 zł
Cena obejmuje wykłady i praktykowanie uważności, wyżywienie 3 posiłki wegetariańskie lub wegańskie oraz zakwaterowanie w wygodnych pokojach 2-3 osobowych z łazienkami lub bez.
pokój 2-osob. z łazienką 1200 zł/os.
pokój 3-osob. z łazienką 1100 zł/os.
pokój 2-osob. z łazienką na korytarzu 1100 zł/os.

Prosimy o zgłoszenie mailowe oraz wpłatę zaliczki w wysokości 500 złotych w terminie 14 dni od zgłoszenia na konto: Fundacja Rozwoju Mindfulness
82 1140 2004 0000 3902 7798 2889 z dopiskiem: wyjazd maj

Rezygnacja z udziału najpóźniej do 30 dni przed rozpoczęciem zajęć upoważnia do zwrotu 50% wniesionej opłaty. Po tym czasie opłata nie będzie zwracana.

Zgłoszenia: https://forms.gle/zfptNVvLto3c1gsY8

Liczba miejsc ograniczona, decyduje termin zgłoszenie oraz wpłata zaliczki.

Odosobnienie rozpoczynamy w czwartek, g. 15.00 przyjazd, zakwaterowanie, g. 17.00 kolacja, g. 18.00 wprowadzenie do Mindfulness. Kończymy w niedzielę po obiedzie ok. g. 15.00.

Dla osób w treningu Mindfulness wystawiamy certyfikat odbycia 4-dniowego odosobnienia.

Wyżywienie: trzy ciepłe posiłki wegańskie lub wegetariańskie dziennie oraz napoje ziołowe. W czasie całego pobytu sugerujemy niepicie kawy z kofeiną ani klasycznej herbaty.

Adres: Wytwórnia Ciszy koło Uniejowa w centralnej Polsce, łatwy dojazd autostradą A2 lub A1 lub PKP do Konina. https://www.wytworniaciszy.pl/

UWAGA: Prosimy o zabranie ze sobą maty i koca do ćwiczeń oraz poduszki do medytacji, jeżeli posiadasz. Jeżeli nie posiadasz, daj znać.

Więcej informacji: www.fundacja-mindfulness.org