Orłowska Ewa

Nauczycielka MBSR

EWA SANKO ORŁOWSKA – doświadczona nauczycielka, superwizorka (certyfikacja Mindfulness Association, Wlk. Brytani), kształci przyszłych trenerów mindfulness, dyplomowana nauczycielka MBSR.

Ewa ma za sobą wieloletni trening medytacyjny. Prowadzi programy mindfulness i compassion dla osób związanych z biznesem, służbą zdrowia i w środowisku szkolnym.  Od wielu lat jest związana z treningiem medytacyjnym, aktywnie rozwija własną praktykę, regularnie uczestniczy i prowadzi odosobnienia grupowe mindfulness oraz zen w kraju i za granicą. Prowadzi kursy i kształci przyszłych nauczycieli MBLC w Mindfulness Association Polska.

Pracuje po niemiecku i angielsku także jako trenerka komunikacji, mediatorka i coach. Certyfikowana trenerka komunikacji Nonviolent Communication  (Porozumienie bez Przemocy). Prowadzi treningi train the trainer a także treningi umiejętności mediacyjnych.

Ukończyła studia filologiczne na Uniwersytecie Warszawskim – germanistka, specjalista w zakresie nauczania języków obcych i budzenia szkół  twórczych zmian i rozwoju  w projekcie Budząca się szkoła.

Mama dwóch dorosłych synów. Mieszka w Warszawie choć wolałaby w Beskidzie  Niskim.

 

Certyfikaty kształcenia w zakresie mindfulness:

  • certyfikat nauczyciela MBSR uzyskany w Insitiute for Mindfulness-Based Approches (Niemcy),
  • certyfikat trenera programu Mindfulness w szkole .b dla młodzieży oraz dla kadry nauczycielskiej w Mindfulness in Schools Project (Wlk. Brytania),
  • certyfikat MBLC (Mindfulness Association Polska)
  • certyfikat superwizora  (Mindfulness Association, Wlk. Brytania)