Mills Anna

Nauczycielka MBSR

ANNA MILLS – założycielka Akademii NVC. Ukończyła 2-letni kurs nauczycielski MBSR prowadzony przez The Institute for Mindfulness-Based Approaches i prowadzi szkolenia z uważności i redukcji stresu metodą MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction Course).

Medytacją zajmuje się od kilkunastu lat. Jest absolwentką Podyplomowego Studium Trenerów Grupowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Poza kursami uważności prowadzi szkolenia z komunikacji, rozwiązywania konfliktów i mediacji. Jest certyfikowaną trenerką Porozumienia Bez Przemocy (NVC) i założycielką Akademii NVC.

Jest certyfikowaną trenerką Porozumienia Bez Przemocy (PBP). Od 2001 roku wykorzystuje PBP w życiu osobistym i zawodowym. Miała okazję uczyć się metody NVC od jej twórcy, Marshalla Rosenberga.

Jest najbardziej doświadczoną trenerką NVC w Polsce, wykształciła wielu konsultantów i trenerów stosujących tę metodę w Polsce. Od 2003 roku prowadzi warsztaty i szkolenia, skupiając się na metodzie Porozumienia Bez Przemocy jako świadomości życia codziennego.

Prowadzi warsztaty otwarte, szkolenia dla organizacji i firm (Raiffeisen Polbank, Citibank, Nokia, Siemens, ING Bank Śląski, PARP) oraz sektora edukacji. Ma doświadczenie w pracy w wielokulturowym kontekście (prowadziła szkolenia w Polsce, Francji, Niemczech, Grecji, Korei, Australii, USA). Prowadzi też cykle szkoleniowe z mediacji NVC we Włoszech.

W ostatnim czasie jej zainteresowania zawodowe obejmują wspieranie rozwiązywania konfliktów poprzez mediacje, szkolenia typu „train the trainer”.