Mazurek Dariusz

Nauczyciel MBSR

DARIUSZ MAZUREK – nauczyciel Mindfulness, jogi i medytacji akredytowany przez Mindful Academy w Hiszpanii, członek Yoga Alliance Professionals. Trener rozwoju osobistego, trener biznesu. Absolwent wielu międzynarodowych szkoleń z zakresu rozwoju osobistego. Tematykę rozwoju świadomości zgłębia od ponad dwóch dekad. Od 17 lat regularnie praktykuje medytację i jogę, na swoim koncie ma również ponad 10 lat treningu Tai Chi i Kung Fu.

Założyciel i współwłaściciel Akademii Mindful Living, której zadaniem jest edukacja klientów indywidualnych i firmowych w zakresie świadomego stylu życia i świadomego zarządzania biznesem oraz tworzenie kreatywnych narzędzi rozwojowych opartych na Mindfulness. Promotor Mindfulness w biznesie. Współtwórca i trener trzech zaawansowanych biznesowych programów szkoleniowych Mindful Leadership, Mindful Change Management i Mindful at Work, których celem jest implementacja Mindfulness w środowisku firmowym. W ramach Mindful Living prowadzi kursy MBSR, indywidualną praktykę Mindfulness, lekcje medytacji, cykl autorskich warsztatów rozwojowych opartych na Mindfulness: Z uważnością po zdrowie, Z uważnością na wadze, Z uważnością o miłości i Z uważnością do równowagi oraz sesje mentoringowe i szkolenia rozwojowe dla firm.

Z wykształcenia finansista. Praktyk biznesu i doświadczony manager. Przez 18 lat związany z koncernem Nokia, gdzie pełnił rolę dyrektora finansowego i członka zarządu, zdobywając doświadczenie na poziomie CEE i USA. Finansami zarządzał też dla Microsoft Polska. Po wielu latach rozwoju w dwóch różnych dziedzinach zdecydował się połączyć wiedzę biznesową i przywódczą z życiową pasją i wewnętrzną potrzebą wspierania ludzi w odnajdywaniu drogi do wewnętrznej spójności. Tak właśnie powstała Akademia Mindful Living.

Z zamiłowania podróżnik i fotograf. Pracę z obrazem traktuje jako kolejną inspirującą formę dialogu z własnym wnętrzem. Jest pasjonatem fizyki kwantowej i jej powiązań ze wschodnimi systemami rozwoju świadomości. Wierzy głęboko, że w każdym człowieku drzemie nieograniczony potencjał i by go uwolnić, wystarczy tylko mieć odwagę otworzyć we własnej głowie właściwe drzwi.