Marszałek Agnieszka

Nauczycielka MBSR

AGNIESZKA MARSZAŁEK – nauczycielka uważności MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) certyfikowana w Institute for Mindfulness-Based Approaches (Niemcy) oraz trener rozwoju osobistego (Studium Trenerów Rozwoju Osobistego – Life Coaching Collage we Wrocławiu). Zdobyta wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają jej pomagać innym dostrzegać możliwości radzenia sobie z wyzwaniami współczesnego świata i polepszania jakości życia.

Założycielka Akademii Uważności, w ramach której prowadzi kursy MBSR, warsztaty, szkolenia oraz regularną praktykę mindfulness promując świadome życie poprzez uważność. Współpracuje z Jeleniogórskim Centrum Rozwoju Idea Club w Jeleniej Górze. Została zaproszona do współpracy przez British Sociological Association nad badaniami dotyczącymi rozwoju mindfulness w Polsce i Europie.

Jest też dyplomowanym nauczycielem i muzykiem; od wielu lat z sukcesami zajmuje się edukacją artystyczną dzieci i młodzieży. W 2015 roku uczestniczyła w wydaniu pierwszej polskiej wersji książki dla dzieci „Uważność i spokój żabki” Eline Snel. Autorka artykułów o medytacji. Inspiracje czerpie z licznych podróży a zainteresowanie kulturą Dalekiego Wschodu rozwija wędrując po Himalajach i równinach Tybetu.