Kamińska-Suchanek Beata

nauczycielka Metody Eline Snel "Uwaga, to działa!" (WTC)

BEATA KAMIŃSKA-SUCHANEK – psycholog, promotor zdrowia, nauczyciel mindfulness dla dzieci Metodą Eline Snel „Uwaga, to działa!”

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Łódzkim oraz Szkołę Trenerów w Grupie TROP. Odbyła kurs nauczycielski mindfulness dla dzieci – Metody Eline Snel „Uwaga, to działa!” w Academy for Mindful Teaching w Holandii.

Doświadczenie zdobywała pracując w ośrodku szkolno-wychowawczym, szkole z oddziałami sportowymi oraz stowarzyszeniu działającemu na rzecz dzieci i ich rodzin („CODA Polska. Słyszące Dzieci-Niesłyszący Rodzice). Jako psycholog współpracuje z Pracownią Testów Psychologicznych, gdzie uczestniczy w rozwijaniu narzędzi testowych do badania dzieci i młodzieży.

W 2014 ukończyła własny kurs Mindfulness Based Stress Reduction (MBSR). Od tego czasu uczestniczy w odosobnieniach i pogłębia własną praktykę.

Od 2007 roku prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży w szkołach. Wspiera dzieci, młodzież oraz ich rodziców w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami w życiu szkolnym jak i rodzinnym. Prowadzi treningi mindfulness dla dzieci Metodą Eline Snel „Uwaga, to działa!” oraz warsztaty z wykorzystaniem technik relaksacyjnych.  Doradza nauczycielom w pracy z dziećmi, przeżywającymi różne trudności.