Delbar Joanna

Nauczycielka MBSR

JOANNA DELBAR – coach rozwoju osobistego, certyfikowany trener shri vivek jogi integralnej, certyfikowany nauczyciel mindfulness (MBSR), certyfikowany praktyk NLP, trener zarządzania stresem i zarządzania energią.

Właścicielka firmy doradczo-szkoleniowej Instytut Joanny Delbar. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli MBSR,  wykładowca w The Institute for Mindfulness-Based Approaches , przygotowujący przyszłych nauczycieli mindfulness w obszarze uważnej pracy z ciałem.

Ukończyła Wydział Aktorski Łódzkiej Filmówki, Studium Nauczycielskie „The Institute for Mindfulness Based Approches w Niemczech – certyfikat nauczyciela MBSR” (Mindfullnes Based Stress Reduction) i 4 letnią Szkołę Rozwoju Osobistego w Centro Shri Vivek w Barcelonie.

Przez 16 lat prowadziła agencję PR ,doświadczając stresu bycia menadżerem firmy. To wtedy chcąc pomóc sobie, zainteresowała się metodami zarządzania stresem i trafiła na jednego z wiodących dziś na świecie nauczycieli jogi – Jivana Vismaya, ucznia Mistrza Swamiego Vivekanandy, specjalizującego się w pracy z systemem nerwowym.

Dziś   kontynuuje naukę na organizowanych przez Centro Shri Vivek warsztatach dla nauczycieli w Polsce, Hiszpanii i Indiach oraz w Polskim Instytucie Mindfulness.

Obszarem pracy Joanny Delbar są głównie struktury biznesowe: korporacje, organizacje, instytucje. Pracuje z liderami, menadżerami , którzy na co dzień doświadczają ogromnej presji i stresu. Uczy jak mądrze stawiać granice, odnajdować pasje , dobrze planować i cieszyć się życiem.

Prowadzi blog zarzadzaniestresem.pl