Dorota Piasecka

Nauczycielka MBLC

Dorota Piasecka – nauczycielka/trener uważności w nurcie MBLC (Mindfulness Based Living Course) – certyfikowany przez Mindfulness Association.

Dorota wyznaje zasadę, że najważniejsza jest własna praktyka uważności. Regularnie ją pogłębia także przez udział w kursach i odosobnieniach mindfulness. Członek Mindfulness Association UK.

Przeszła pełną ścieżkę szkolenia wymaganego przez Mindfulness Association w nurcie życia opartego o uważność (MBLC) oraz certyfikowany kurs Compassion. Ukończyła szkolenie nauczycielskie i przeszła przez proces certyfikacji uzyskując akredytację jako certyfikowany nauczyciel MBLC. Umiejętności trenerskie pogłębia też na podyplomowych studiach „Psychologia pozytywna – trener umiejętności psychospołecznych” na wydziale psychologii UW.

Przez  wiele lat pracowała w biznesie wydawniczym, zarządzając zespołami i współtworząc ofertę dla prawników. Ukończyła studia prawnicze na UW oraz podyplomowe studia z zarządzania i marketingu na SGH.

Uważność stała się dla niej istotnym elementem życia, do tego stopnia, że zamieniła pracę menedżerki na dzielenie się uważnością z innymi.
W nauczaniu najwięcej satysfakcji daje jej towarzyszenie uczestnikom w odkrywaniu ich własnej praktyki i korzyści z niej płynących. Prowadzi 8 tygodniowe kursy, warsztaty i szkolenia.

Od lat preferuję też aktywności, które pozwalają czuć każdą chwilę, być w tu i teraz: jogę, wspinaczkę, skituring.