Otwarte Spotkanie Zerowe – Sara Ślubowska i Monika Wądołowska

Lokalizacja

Warszawa - Bracka 22
Centrum Joga

Więcej informacji

Czytaj więcej

Data

28 01 2018

Czas

17:15 - 19:15

etykiety

8-tyg. Kurs Mindfulness,
Spotkanie Zerowe

Otwarte Spotkanie Zerowe – Sara Ślubowska i Monika Wądołowska

Spotkanie zerowe przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych udziałem w 8 tygodniowym kursie uważności – Uważność dla Zdrowia., który rozpoczyna się 04 lutego 2018 w Warszawie (niedziele, godzina 17:15, Centrum Joga)
Kurs skierowany jest do osób, które doświadczają w swoim życiu stresu i nie wiedzą jak sobie z nimi poradzić, żyją z chorobą, doświadczają bólu, napięcia, chciałyby nawiązać bardziej życzliwy kontakt ze sobą oraz innymi, odnaleźć w swoim życiu więcej przestrzeni na wybór i spokój.
 
Spotkanie będzie szansą na to, by dowiedzieć się
 
– czym uważność jest (oraz czym nie jest :))
– po co i jak można ją rozwijać (czyli co na to nauka)
– dlaczego warto zacząć praktykę w grupie i z nauczycielem
– jak wygląda struktura kursu i dlaczego tak + czego się spodziewać
– dla kogo przeznaczony jest kurs oraz co jest przeciwwskazaniem do udziału w kursie
– co wyróżnia kurs Mindfulness dla Zdrowia pośród innych kursów
 
Co najważniejsze spotkanie będzie także szansą do DOŚWIADCZENIA praktyk, z którymi uczestnicy spotkają się w trakcie kursu. To także czas i miejsce na to by zadawać pytania, rozwiać wszelkie wątpliwości i…podjąć decyzję o udziale w kursie, czy też o tym, by w nim nie uczestniczyć 🙂 Tak spotkanie jak i kurs mają charakter świecki.
 
Spotkanie jest bezpłatne i nie zobowiązuje do udziału w kursie.
Ilość miejsc ograniczona, warto się zapisać wysyłając maila na adres: mindfulnessdlazdrowia@gmail.com lub skontaktować się ze nami telefonicznie:
 
Z zapisem na kurs można jednak nie czekać i zapisać się już teraz wypełniając poniższy formularz 🙂 Aby kurs ruszył konieczne jest zebranie min. 8 osobowej grupy, dlatego wcześniejsze przesłanie formularza daje pewność zarezerwowanego miejsca ale też wcześniejszej informacji o tym,, czy kurs ruszy. Link do formularza zapisu.
Więcej informacji o kursie znajdziesz w wydarzeniu.
Serdecznie zapraszamy,
Monika i Sara
 
O prowadzących:
SARA ŚLUBOWSKA – absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją w prowadzeniu treningów i warsztatów. Certyfikowana trenerka Mindfulness w podejściu Breathworks. Kurs trenerski kończyła w Londynie, prowadziła kursy Mindfulness w Stresie i Mindfulness dla Zdrowia skierowany do osób żyjących z bólem lub problemami zdrowotnymi. Czerpiąc z wielu nurtów i nauczycieli, pasjonuje się wpływem medytacji na poczucie szczęścia i zdrowie ludzi. Członek Polskiego Towarzystwa Mindfulness.
 
MONIKA WĄDOŁOWSKA – Psycholog, trener grupowy oraz trener uważności, założycielka Przestrzeni Mindfulness. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, studium Trenerów grupowych Laboratorium Psychoeduakcji, ukończyła kurs nauczycielski Mindfulness w Brethworks, Manchester, UK. Prowadzi warsztaty oraz kursy uważności – Mindfulness w Stresie oraz Mindfulness dla Zdrowia w języku polskim oraz angielskim. W swojej praktyce psychologicznej skupia się na pracy z osobami w kryzysie emocjonalnym, zmagającymi się z tematem zmiany, choroby i pragnących lepiej poznać siebie poprzez techniki uważności i które pragną nawiązać bardziej życzliwą relację z samym sobą. Współpracowała m.in. z Instytutem Psychologii Zdrowia w Warszawie, Mindfulness Association, Orange oraz Centrum Inicjatyw Międzykulturowych. Związana z KN Mindfulness SWPS.Członek Polskiego Towarzystwa Mindfulness.
X