Otwarte Spotkanie Zerowe – Anna Gubernat

mindfulness spotkanie zerowe
Anna Gubernat

Organizator

Anna Gubernat
Telefon
501403015
Email
a.gubernat@mindfulnesskursy.pl
Strona WWW
http://www.mindfulnesskursy.pl/

Lokalizacja

Warszawa - Kredytowa 6/22
Kategoria

Więcej informacji

Czytaj więcej

Data

01 07 2018

Czas

11:00 - 12:30

etykiety

Spotkanie Zerowe

Otwarte Spotkanie Zerowe – Anna Gubernat

Witam serdecznie
 
i zapraszam na otwarte, darmowe Spotkania Zerowe przed wakacyjnym, intensywnym (cztery 5-godz. spotkania) Kursem MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction / Redukcja Stresu Oparta na Uważności), 01 lipca 2018 (niedziela), w godz. 11:00-12:30, przy ul. Kredytowej 6/22, w Warszawie.
Podczas Spotkania Zerowego, opowiem o Mindfulness, Kursie MBSR (który w wakacje zrealizujemy podczas 4 spotkań weekendowych – więcej szczegółów w opisie kursu, pod LINKIEM http://bit.ly/08-07-2018_MBSR) historii tej metody, komu jest dedykowana, wspomnę o badaniach. Będziemy także wspólnie praktykować, aby każdy mógł poczuć poprzez własne doświadczenie czy jest to metoda odpowiednia dla niego, czy ja jestem dla Ciebie właściwym nauczycielem.
Pod koniec spotkania przewidziany jest czas na pytania i odpowiedzi.
Jeśli nie będziesz mogła/mógł uczestniczyć w Spotkaniu Zerowym, a jesteś zainteresowana / zainteresowany kursem MBSR – skontaktuj się ze mną. Umówimy się na rozmowę.
🔹 Zapisy i rejestracja:
Spotkanie jest darmowe i otwarte, ale obowiązują zapisy na to spotkanie. Możesz się zapisać online, pod linkiem bit.ly/spotkanie_zerowe_01-07-2018
 
🔹 Najbliższe darmowe, otwarte Spotkanie Zerowe:
● 01.07.2018 (niedziela), godz. 10:30-12:00, ul. Kredytowa 6/22, Warszawa – LINK bit.ly/spotkanie_zerowe_01-07-2018
 
🔹 Najbliższy Kurs MBSR:
● Niedziela, 08.07.2018, godz. 10:30, ul. Kredytowa 6/22, Warszawa – bit.ly/08-07-2018_MBSR
 
🔹 Rozmowa indywidualna:
Niezależnie od Spotkania Zerowego, odbywam indywidualną rozmowę telefoniczną z każdą osobą zainteresowaną uczestnictwem w kursie. Data i godzina rozmowy jest ustalana po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, dostępnego online, pod LINKIEM bit.ly/rejestracja_mbsr (telefonicznie ustalam z uczestnikiem dogodny termin i godzinę rozmowy).
Spotkanie Zerowe nie obliguje do uczestnictwa w 8-tyg. Kursie MBSR i jest darmowe. Podobnie jak wypełnienie formularza rejestracyjnego i rozmowa indywidualna.
 
🔹 Prowadząca:
Anna Gubernat – certyfikowana nauczycielka MBSR, nauczycielka MBLC (Mindfulness Based Living Course) i CBLC (Compassion Bases Living Course), w trakcie certyfikacji, certyfikowanych przez Mindfulness Association (UK).
Członek i prezes Polskiego Towarzystwa Mindfulness, członek Mindfulness Association (UK), studentka ostatniego roku Psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.
Założycielka i przewodnicząca Koła Naukowego Mindfulness na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, pomysłodawczyni rozszerzenia działalności Koła na inne Wydziały Zamiejscowe Uniwersytetu SWPS (powstały samodzielne Koła Naukowe zajmujące się mindfulness w Sopocie, Poznaniu i we Wrocławiu).
Jeśli chcesz wiedzieć więcej o mojej intencji, motywacji, o mnie samej, zapraszam na stronę: bit.ly/Anna_Gubernat.
 
🔹 Kontakt:
W razie ewentualnych niejasności, pytań – pozostaję do Twojej dyspozycji: Anna Gubernat, tel.: 501403015, email: a.gubernat@mindfulnesskursy.pl
 
🔹 Przydatne linki:
Facebook – bieżące wydarzenia bit.ly/fb_wydarzenia
Facebook – fanpage mindfulnesskursy.pl bit.ly/mindfulnesskursy_FB
Strona mindfulnesskursy.pl – bieżące wydarzenia bit.ly/mindfulness_aktualnosci
Newsletter – informacje o promocjach, wydarzeniach bit.ly/newsletter_zapisy
 
Do miłego zobaczenia,
Anna Gubernat
X