Otwarta Praktyka Mindfulness – Sara Ślubowska

Lokalizacja

Warszawa - Bracka 22
Centrum Joga

Więcej informacji

Czytaj więcej

Data

30 01 2018

Czas

18:30 - 20:00

etykiety

Praktyka Mindfulness

Otwarta Praktyka Mindfulness – Sara Ślubowska

Mindfulness to forma medytacji, w której nakierowujemy uwagę na chwilę obecną, bez oceny ani komentarza, z otwartością i szczerym zaciekawieniem. To praktyka głębokiego bycia ze sobą i odkrywania tego, co się w nas dzieje.

Warsztaty składają się z prowadzonej medytacji oraz wymiany doświadczeń. Jest to przestrzeń na zatrzymanie się, wsłuchanie w siebie i naładowanie energii. Na odpoczynek od pędzących myśli i głębokie zrelaksowanie się w ciele.

Zapraszamy wszystkich: początkujących i doświadczonych w praktyce medytacji. Są to spotkania szczególnie przydatne osobom żyjącym w stresie i przeciążonym. Praktyka mindfulness pozwala odnaleźć spokój wewnętrzny, rozluźnienie i głęboką obecność.

ZAPISY:

Obowiązują zapisy: biuro@centrumjoga.pl , w tytule maila prosimy wpisać: mindfulness

CENA:

Koszt: 35zł płatne w recepcji Centrum JOGA gotówką lub kartą płatniczą

MIEJSCE:

Centrum JOGA, ul. Bracka 22, Warszawa

PROWADZĄCE:

SARA ŚLUBOWSKA – Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją w prowadzeniu treningów i warsztatów. Certyfikowana trenerka Mindfulness w podejściu Breathworks. Kurs trenerski kończyła w Londynie, prowadziła kursy Mindfulness w Stresie i Mindfulness dla Zdrowia skierowany do osób żyjących z bólem lub problemami zdrowotnymi. Czerpiąc z wielu nurtów i nauczycieli, pasjonuje się wpływem medytacji na poczucie szczęścia i zdrowie ludzi.

MONIKA KUŻELEWSKA-TURCZYNOWICZ – Z wykształcenia pianistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Białymstoku, absolwentka psychologii klinicznej na SWPS w Warszawie, w trakcie certyfikacji nauczycielskiej MBLC (Mindfulness Based Living Course) certyfikowanej przez Midfulness Assosiation. Mindfulness praktykuje od ponad 7 lat. Od dwóch lat prowadzi cykliczne warsztaty w Białymstoku oraz własną grupę medytacyjną dla studentów studiów podyplomowych w Warszawie. Midfulness to jej pasja i styl życia. Jest zwolenniczką połączenia psychologii zachodniej i filozofii wschodniej. Jej głód wiedzy w tym temacie jest niewyczerpany, a swoją praktyką, doświadczeniem i wiedzą kocha dzielić się z innymi.

MONIKA WĄDOŁOWSKA – Psycholog, trener grupowy oraz trener uważności, założycielka Przestrzeni Mindfulness. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, studium Trenerów grupowych Laboratorium Psychoeduakcji, ukończyła kurs nauczycielski Mindfulness w Brethworks, Manchester, UK. Prowadzi warsztaty oraz kursy uważności – Mindfulness w Stresie oraz Mindfulness dla Zdrowia w języku polskim oraz angielskim. W swojej praktyce psychologicznej skupia się na pracy z osobami w kryzysie emocjonalnym, zmagającymi się z tematem zmiany, choroby i pragnących lepiej poznać siebie poprzez techniki uważności i które pragną nawiązać bardziej życzliwą relację z samym sobą. Współpracowała m.in. z Instytutem Psychologii Zdrowia w Warszawie, Mindfulness Association, Orange oraz Centrum Inicjatyw Międzykulturowych. Związana z KN Mindfulness SWPS.Członek Polskiego Towarzystwa Mindfulness.

X