Otwarta Praktyka Mindfulness – S. Ślubowska, M. Wądołowska, M. KUŻELEWSKA-TURCZYNOWICZ

Lokalizacja

Warszawa - Bracka 22
Centrum Joga

Więcej informacji

Czytaj więcej

Data

19 06 2018

Czas

18:30 - 20:00

etykiety

Praktyka Mindfulness

Otwarta Praktyka Mindfulness – S. Ślubowska, M. Wądołowska, M. KUŻELEWSKA-TURCZYNOWICZ

OTWARTE WARSZTATY MINDFULNESS

Tylko na zapisy!

Mindfulness, czyli praktyka uważności, to praktyka doświadczania chwili obecnej, spotkanie się ze swoim doświadczeniem, bez oceniania go, bez próby zmian. Mindfulness bazuje na praktyce medytacji, zaczerpniętej z tradycji buddyjskiej, zostało przeniesione do zachodniego świata w latach 70-tych i od tego czasu skutecznie pomaga poprawiać jakość życia, budować poczucie szczęścia i redukować wpływ  stresu. Mindfulness obejmuje pracę z oddechem, świadomością ciała, myśli i emocji. Pomaga powrócić uwagą do ciała i odczuć płynących z niego, tym samym pozwala doświadczyć obecnej chwili, która wycisza gonitwę myśli i sprawia, że czujemy się spokojniejsi i szczęśliwsi. Podczas warsztatu uczestnicy poznają różne praktyki mindfulness: skanowanie ciała, medytacja z oddechem czy życzliwością. Mamy też czas na wymianę doświadczeń i pytania.

Mindfulness pomaga redukować stres, budować poczucie szczęścia i zadowolenia z życia  – warsztaty to zaproszenie do zadbania o siebie w środku zabieganego tygodnia 🙂

Warsztaty są otwarte dla wszystkich, szczególnie dla osób początkujących.

Zajęcia odbywają się we wtorki 18.30 – 20.00

Obowiązują zapisy przez stronę

Koszt: 35zł płatne w recepcji Centrum JOGA gotówką lub kartą płatniczą

PROWADZĄCE:

SARA ŚLUBOWSKA
Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją w prowadzeniu treningów i warsztatów. Certyfikowana trenerka Mindfulness w podejściu Breathworks. Kurs trenerski kończyła w Londynie, prowadziła kursy Mindfulness w Stresie i Mindfulness dla Zdrowia skierowany do osób żyjących z bólem lub problemami zdrowotnymi. Czerpiąc z wielu nurtów i nauczycieli, pasjonuje się wpływem medytacji na poczucie szczęścia i zdrowie ludzi.

MONIKA KUŻELEWSKA-TURCZYNOWICZ
Z wykształcenia pianistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Białymstoku, absolwentka psychologii klinicznej na SWPS w Warszawie, w trakcie certyfikacji nauczycielskiej MBLC (Mindfulness Based Living Course) certyfikowanej przez Midfulness Assosiation. Mindfulness praktykuje od ponad 7 lat. Od dwóch lat prowadzi cykliczne warsztaty w Białymstoku oraz własną grupę medytacyjną dla studentów studiów podyplomowych w Warszawie. Midfulness to jej pasja i styl życia. Jest zwolenniczką połączenia psychologii zachodniej i filozofii wschodniej. Jej głód wiedzy w tym temacie jest niewyczerpany, a swoją praktyką, doświadczeniem i wiedzą kocha dzielić się z innymi.

MONIKA WĄDOŁOWSKA
Psycholog, trener grupowy oraz trener uważności, założycielka Przestrzeni Mindfulness. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, studium Trenerów grupowych Laboratorium Psychoeduakcji, ukończyła kurs nauczycielski Mindfulness w Brethworks, Manchester, UK. Prowadzi warsztaty oraz kursy uważności – Mindfulness w Stresie oraz Mindfulness dla Zdrowia w języku polskim oraz angielskim. W swojej praktyce psychologicznej skupia się na pracy z osobami w kryzysie emocjonalnym, zmagającymi się z tematem zmiany, choroby i pragnących lepiej poznać siebie poprzez techniki uważności i które pragną nawiązać bardziej życzliwą relację z samym sobą. Współpracowała m.in. z Instytutem Psychologii Zdrowia w Warszawie, Mindfulness Association, Orange oraz Centrum Inicjatyw Międzykulturowych. Związana z KN Mindfulness SWPS.Członek Polskiego Towarzystwa Mindfulness.

X