Otwarta Praktyka Mindfulness – Mindfulness Inside

Mindfulness Inside

Organizator

Mindfulness Inside
Telefon
696666093
Email
info@mindfulnessinside.com
Strona WWW
http://mindfulnessinside.pl/

Lokalizacja

Warszawa - Elektoralna 13/120
Mindfulness Inside

Więcej informacji

Czytaj więcej

Data

23 09 2017

Czas

10:00

etykiety

Praktyka Mindfulness

Otwarta Praktyka Mindfulness – Mindfulness Inside

Warszawskie poranki z uważnością

Jeśli mieszkasz w Warszawie lub w okolicach, mamy dla Ciebie nową propozycję na sobotni poranek. Wyobraź sobie dwie godziny dla siebie, swojego oddechu i ciała plus wyłączony telefon. Jeśli czujesz, że jest to coś co mogłoby Ci się podobać, czytaj dalej.

Poranki z uważnością to inicjatywa skierowana do wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć pracę ze swoją uważnością, tych którzy mieli kontakt z Mindfulness lub są po przebytym kursie uważności (MBSR, MBCT, MBLC, Breathworks) i chcieliby kontynuować swoją praktykę w grupie. Nie ma znaczenia, gdzie i kiedy skończyłeś kurs lub czy masz jakiekolwiek wcześniejsze doświadczenie z praktyką . Zapraszamy wszystkich serdecznie.

Otwarta praktyka Mindfulness

Spotkania będziemy zaczynali o godzinie 10 i kończyli o 12. Jeśli nie miałeś wcześniej żadnego kontaktu z uważnością, zapraszamy Cię na 9:30, tak abyśmy mogli się poznać i powiedzieć Ci trochę więcej czym jest Mindfulness. Spotkanie będzie w całości poświęcone na praktykę, z małymi przerwami pomiędzy jedną praktyką, a drugą. Będziesz mógł zobaczyć i doświadczyć czym jest skanowanie ciała, praktyka na oddech lub uważny ruch.

Miejsce:

Zajęcia odbywają się w cichym i dobrze zlokalizowanym miejscu na ulicy Elektoralnej 13. Nasze miejsce znajduje się tylko pięć minut od stacji Metro Ratusz Arsenał. Bliskość Urzędu Wojewódzkiego sprawia, iż w pobliżu jest bardzo dużo miejsc parkingowych

Nie musisz brać ze sobą maty, poduszki, ani żadnych innych przyborów. Oprócz dobrej atmosfery będziemy mieli dla Ciebie dobrą kawę i herbatę.

Rejestracja:

Wyślij do nas maila na adres info@mindfulnessinside.com lub smsa na 696 666 093. Ilość miejsc jest ograniczona.

Prowadzący:

Spotkanie prowadzone jest przez Sylwię Starczewską oraz Jakuba Babij – nauczycieli Mindfulness będącymi psychoterapeutów Gestalt. Każde z nas, zaczęło praktykować uważność wiele lat temu za pośrednictwem buddyzmu, aby w pewnym momencie trafić na Uważność. Oprócz Mindfulness łączy nas wiele lat spędzonych w dużych korporacjach. Oprócz psychoterapii Gestalt prowadzimy razem ośrodek psychoterapii „Spokojna Głowa”, zajmujący się pomocą psychologiczną. Połączenie tych wszystkich doświadczeń sprawia, że łatwiej jest nam zrozumieć uczestników naszych kursów, bo wiemy czym jest stres. W swojej pracy bazujemy na standardach etycznych wytyczonych przez UK Network for Mindfulness – Based Teachers.

Kontakt:

Jeśli masz do nas jakieś pytania, zadzwoń do nas.

Sylwia Starczewska
+48 508 108 042
sst@mindfulnessinside.com

Jakub Babij
+ 48 696 666 093
jb@mindfulnessinside.com

Zapraszamy

Cena:

40 zł za jedne zajęcia.

X