Otwarta Praktyka Mindfulness – Anna Gubernat

Anna Gubernat

Organizator

Anna Gubernat
Telefon
501403015
Email
a.gubernat@mindfulnesskursy.pl
Strona WWW
http://www.mindfulnesskursy.pl/

Lokalizacja

Warszawa - Kredytowa 6/22

Więcej informacji

Czytaj więcej

Data

10 10 2017

Czas

18:00

etykiety

Praktyka Mindfulness

Otwarta Praktyka Mindfulness – Anna Gubernat

Witam serdecznie

zapraszam na Otwartą Praktykę Mindfulness, w godzinach 18:00-20:00, w Warszawie, przy ul. Kredytowej 6/22 (5 min. pieszo od stacji Metro Świętokrzyska).

 

🔹 W październiku spotkamy się:

● 09 października 2017 (poniedziałek), link
● 25 października 2017 (środa), link

 

🔹 Dla kogo?

 

Spotkania są adresowane do osób, które chcą zatrzymać się na chwilę, popraktykować wspólnie w grupie, w miłej atmosferze i w pięknym miejscu, z wzajemną życzliwością, otwartością i ciekawością tego co się pojawi, z serdecznością dla innych i siebie samych.

Zapraszam osoby, które ukończyły własny 8-tygodniowy kurs mindfulness (MBSR / MBCT / Breathworks / MBLC) i chcą podtrzymać / pogłębić własną praktykę. Zapraszam także osoby, które nie mają jeszcze doświadczenia praktyki uważności i chcą ją dopiero rozpocząć.

Spotkania Otwartej Praktyki Mindfulness pozwalają poznać metody, praktyki, nauczyciela ale nie są ekwiwalentem i nie zastępują 8 tygodniowego kursu.

 

🔹 Zapisy i płatność:


Formularz zapisu będzie dostępny wyłącznie 7 dni przed daną Praktyką Otwartą (jednorazowo można zapisać się na jedną praktykę). Za miejsce zarezerwowane – uznaje się opłaconą rezerwację. Jeśli się okaże, że nie możesz być na zajęciach, na które się zapisałaś / zapisałeś – proszę o informację mailową na adres a.gubernat@mindfulnesskursy.pl.

Sugerowana cena spotkania to 40 zł za jedne zajęcia, jeśli jest to za wysoka dla Ciebie kwota – zapłać tyle ile możesz, tak będzie w porządku.

Będę wdzięczna za płatność przelewem (w wyjątkowych sytuacjach możliwa płatność gotówką po spotkaniu).

Dane do przelewu:
Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp”
ul. Żurawia 6/12 lok. 766
00-503 Warszawa
Konto bankowe: 07 1750 0012 0000 0000 2765 9624 w Raiffeisen Bank Polska S.A.
Tytuł transakcji: „Imię i nazwisko uczestnika + data Praktyki Otwartej za którą płacisz”; np. „Anna Kowalska 12.09.2017”.

Jeśli potrzebujesz fakturę – wypełnij właściwe pole w formularzu zapisu.

Jeśli chcesz zostać powiadomiona / powiadomiony o uruchomieniu zapisów, wypełnij formularz.

 

🔹 Miejsce:

 

Warszawa, ul. Kredytowa 6/22 (5 min. od stacji metra Świętokrzyska).

 

🔹 Prowadząca:

 

Anna Gubernat – certyfikowana nauczycielka MBSR, nauczycielka MBLC (Mindfulness Based Living Course) i CBLC (Compassion Bases Living Course), w trakcie certyfikacji, certyfikowanych przez Mindfulness Association (UK).
Członek i prezes Polskiego Towarzystwa Mindfulness, członek Mindfulness Association (UK), studentka ostatniego roku Psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.
Pomysłodawczyni i przewodnicząca Koła Naukowego Mindfulness na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, pomysłodawczyni rozszerzenia działalności Kół na inne Wydziały Zamiejscowe Uniwersytetu SWPS (powstały samodzielne Koła Naukowe zajmujące się mindfulness w Sopocie, Poznaniu i we Wrocławiu).
Jeśli chcesz wiedzieć więcej o mojej intencji, motywacji, o mnie samej, zapraszam na stronę.

 

🔹 Kontakt:

Anna Gubernat
tel.: 501 40 30 15
e-mail: a.gubernat@mindfulnesskursy.pl

X