Odosobnienie medytacyjne Mindfulness & Compassion

Anna Gubernat

Organizator

Anna Gubernat
Telefon
501403015
Email
a.gubernat@mindfulnesskursy.pl
Strona WWW
http://www.mindfulnesskursy.pl/

Lokalizacja

Nidzica - Las Miejski 1
Leśniczówka Nibork
Kategoria

Więcej informacji

Czytaj więcej

Data

10 06 2020 - 14 06 2020

Czas

18:00 - 14:00

etykiety

Inne

Odosobnienie medytacyjne Mindfulness & Compassion

Zapraszam serdecznie do Domu Pracy Twórczej Leśniczówka Nibork na Odosobnienie Mindfulness & Compassion.

 
Wydarzenie odbędzie się w niezwykłym miejscu, w wielkiej ciszy, w otoczeniu lasu – w sprzyjających warunkach do spotkania najbliższej nam osoby – samej siebie / samego siebie.
Rozpoczniemy wspólną kolacją o godz. 18:00 (10 czerwca), zakończymy obiadem o godz. 13:00 (14 czerwca).
Można pozostać dzień dłużej (za dodatkową opłatą) i przyjechać parę godzin wcześniej do Leśniczówki Nibork.

 

💗 Dla kogo?

Odosobnienie jest dedykowane zarówno dla osób, które mają już doświadczenie medytacyjne, jak i dla tych, dla których to będzie pierwszym spotkaniem z mindfulness lub compassion. To, co dokładnie się wydarzy będę wiedziała na miejscu – jak zobaczę jakie są proporcje w grupie – ile osób ma już doświadczenie, a ile jest po raz pierwszy.

💗 Co będziemy robić?

Przede wszystkim dużo medytować 🙂 Zaczynamy od pół godzinnej sesji w ciszy, o godz. 8:00 rano (pierwsza sesja jest nieobowiązkowa) . Kończymy o 20:30.Co najmniej jeden dzień – to będzie dzień w ciszy (nie rozmawiamy ze sobą; ja prowadzę praktyki, czasem czytam jakiś wiersz lub fragment z książki).W ramach praktyki, będziemy także chodzić na uważne spacery, w ciszy.

 
💗 Prowadząca:

Anna Gubernat – jestem certyfikowaną nauczycielką MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction, certyfikacja IMA, Niemcy) i MBLC (Mindfulness Based Living Course, certyfikacja Mindfulness Association, UK). Ukończyłam pełne szkolenie certyfikujące Insight, certyfikowane przez Mindfulness Association (UK) i jestem w trakcie certyfikacji CBLC (Compassion Based Living Course, certyfikacja Mindfulness Association, UK) i MBCL (Mindfulness Based Compassionate Living, Frits Koster i Erick van den Brink, Holandia).
Jestem studentką ostatniego roku Psychologii na Uniwersytecie SWPS.
Od 10’2014 do 06’2019 byłam prezesem Polskiego Towarzystwa Mindfulness, założyłam i prowadziłam Koło Naukowe Mindfulness na Uniwersytecie SWPS w Warszawie od 10’2013 do 09’2018. Jestem w trakcie rejestracji Fundacji zajmującej się rozwojem Mindfulness i Compassion w Polsce.
Jeśli chcesz wiedzieć więcej o mojej intencji, motywacji, o mnie samej, zapraszam na STRONĘ.

💗 Cena i zapisy:

Miejsce rezerwuje dokonanie zapisu (i opłaty) – na stronie.

 • Cena za pobyt i wyżywienie:
  • w pokoju 3-4 osobowym – 4 x 160 zł = 640 zł
  • w pokoju 2 osobowym – 4 x 190 zł = 760 zł

Zapisy, pytania dotyczące noclegu i wyżywienia (jest wege; jest możliwe uwzględnienie specyficznych diet), opłaty – u gospodarzy, w Leśniczówce Nibork.  Po rejestracji prześlę mailem link do rezerwacji miejsca w Leśniczówce.

 • Cena za prowadzone zajęcia:
  • 300 zł – zapisy na tej stronie
 • Razem:
  • 940 zł w pokoju 3-4 osobowym za wszystko (płatność za pobyt i wyżywienie w Leśniczówce Nibork, płatność za zajęcia – na stronie)
  • 1060 zł w pokoju 2 osobowym za wszystko (płatność za pobyt i wyżywienie w Leśniczówce Nibork, płatność za zajęcia – na stronie)

 

💗 Dane do przelewu:

MindfulnessKursy.pl Anna Gubernat
nr konta 63 1140 2004 0000 3802 7755 2406 prowadzonego w mBank S.A.

 

💗 Kontakt:

W razie ewentualnych niejasności, pytań – pozostaję do Twojej dyspozycji: tel.: 501403015, email: a.gubernat@mindfulnesskursy.pl

Do miłego zobaczenia,
Anna Gubernat

X