8-tyg. Kurs MfS – Magdalena Długołęcka

Magdalena Długołęcka

Organizator

Magdalena Długołęcka
Telefon
737475359
Email
magdalena.dlugolecka@dobrostan.org.pl
Strona WWW
http://dobrostan.org.pl/

Lokalizacja

Gdańsk - Sobótki 5 / 3a
DobroStan

Więcej informacji

Czytaj więcej

Data

14 09 2017

Czas

18:00

etykiety

8-tyg. Kurs Mindfulness

8-tyg. Kurs MfS – Magdalena Długołęcka

W trakcie 8 tygodni treningu Mindfulness na Stres poznasz i przećwiczysz skuteczne metody, które pozwolą Ci sprawniej radzić sobie z codziennym stresem.

Uważność jest praktycznym narzędziem poprawy jakości życia. Dzięki regularnej praktyce możemy uwolnić się od kłopotliwych nawyków i automatycznych reakcji. Dowiadujemy się, jak radzić sobie z trudnymi emocjami w zdrowy i skuteczny sposób. Przeżywamy mniejszy stres, napięcie i lęk. Zyskujemy lepszy sen, poprawiamy pamięć i koncentrację.

Podczas kursu będziemy ćwiczyć uważność na różne sposoby. Formalna praktyka polega na życzliwym kontakcie ze wszystkim, czego doświadczamy. Nieformalne ćwiczenia uważności służą wykorzystaniu tej umiejętności w codziennym życiu. Potrzebujemy obu. Będziemy próbować różnych ćwiczeń, tak żeby pod koniec kursu każdy uczestnik mógł zdecydować, które praktyki pasują mu najbardziej.

Trening uważności obejmuje osiem 2,5 – godzinnych spotkań raz w tygodniu oraz jedno całodzienne spotkanie, łącznie 26 godzin zajęć warsztatowych.

Najbliższy kurs rozpoczyna się 14 września. Spotkania odbywają się w czwartki w godzinach 18.00 – 20.30. Całodzienna praktyka uważności odbędzie się w sobotę w godzinach 10.00 – 16.00. Dokładny termin zostanie uzgodniony ze wszystkimi uczestnikami podczas pierwszego spotkania.

 

Kontakt, informacje i zapisy:

 

Magdalena Długołęcka
T: 737 475 359
E: magdalena.dlugolecka@dobrostan.org.pl

 

Prowadząca:

 

Magdalena Długołęcka – psycholog, psychoterapeutka i nauczycielka uważności certyfikowana w Breathworks Mindfulness. Prowadziła warsztaty i treningi uważności w Centrum Praw Kobiet, Klinice Stresu, Akademii Walki z Rakiem oraz na Uniwersytecie SWPS. Więcej…

 

Cena:

 

Cena kursu to 1100 zł. Możliwość płatności w ratach: 100 zł przy zapisie, 700 zł przed rozpoczęciem kursu, 300 zł przed 4 spotkaniem. Cena obejmuje: 47 godzin szkoleniowych (warsztaty grupowe oraz praca własna), konsultacje indywidualne oraz materiały szkoleniowe w postaci skryptu i płyty CD z nagraniami do pracy własnej.

X