Warsztat: Uważność i współczucie dla samego siebie – Sylwia Plich i Jakub Babij

Sylwia Plich

Organizator

Sylwia Plich
Telefon
508108042
Email
info@mindfulnessinside.com
Strona WWW
http://mindfulnessinside.pl/

Lokalizacja

Warszawa - Elektoralna 13/120
Mindfulness Inside
Kategoria

Więcej informacji

Czytaj więcej

Data

08 12 2018

Czas

10:00 - 18:00

etykiety

Inne

Warsztat: Uważność i współczucie dla samego siebie – Sylwia Plich i Jakub Babij

Zapraszamy Cię na warsztat: „Uważność i współczucie dla samego siebie”.

Praktyka uważności pomaga w byciu bardziej obecnym w naszej codzienności oraz naszych życiowych zmaganiach. Bardzo często szybkie tempo życia, zobowiązania oraz kumulowane napięcie w skuteczny sposób utrudnia nam bycie w kontakcie z samym sobą. Bardzo często mechanizmy, które wynieśliśmy z domu pomagają nam bardzo dobrze funkcjonować w świecie zawodowym, ale mogą też być mieczem obosiecznym, który może sprawiać, że jesteśmy cały czas w naszej głowie oraz jesteśmy dla siebie bardzo krytyczni i oceniający. Uważność i współczucie dla samego siebie mogą być antidotum na naszego automatycznego krytyka oraz ciągłe zabieganie. Warsztat ma charakter otwarty i może być dopełnieniem kursu MBSR, MBCT lub pierwszym kontaktem z uważnością. Wcześniejsze doświadczenie w praktyce Mindfulness nie jest wymagane.

Miejsce:

Zajęcia odbywają się w naszej siedzibie na ulicy Elektorskiej 13. Jest to samo centrum Warszawy, ale pozbawione jego zgiełku. Znajdujemy się około 5 minut na piechotę od stacji Metro Ratusz Arsenał. Dla zmotoryzowanych czeka parking z dużą ilością miejsc znajdujący się przy Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim.

Rejestracja:

Jak zapisać się na kurs? Wyślij do nas maila na adres info@mindfulnessinside.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie. http://mindfulnessinside.pl/kontakt/. W odpowiedzi wyślemy do Ciebie dalszy komplet informacji o warsztacie.

Prowadzący:

Warsztat jest prowadzony przez Sylwię Plich oraz Jakuba Babij – nauczycieli Mindfulness będącymi psychoterapeutów Gestalt. Każde z nas zaczęło praktykować uważność wiele lat temu za pośrednictwem buddyzmu, aby w pewnym momencie trafić na Uważność. Oprócz Mindfulness łączy nas wiele lat spędzonych w dużych korporacjach. Obecnie prowadzimy razem ośrodek psychoterapii „Spokojna Głowa”, zajmujący się pomocą psychologiczną. Połączenie tych wszystkich doświadczeń sprawia, że łatwiej jest nam zrozumieć uczestników naszych kursów, bo wiemy czym jest stres. W swojej pracy bazujemy na standardach etycznych wytyczonych przez UK Network for Mindfulness – Based Teachers.

Kontakt:

Jeśli masz do nas jakieś pytania, zadzwoń lub napisz do nas.

Sylwia Plich
+48 508 108 042
sst@mindfulnessinside.com

Jakub Babij
+ 48 696 666 093
jb@mindfulnessinside.com

Zapraszamy

Cena:

Koszt: 490 zł (350 zł + 140 zł zaliczki)

Jeżeli zdecydujesz, że chcesz zapisać się na warsztat – poprosimy Cię o wpłatę zaliczki 140 zł. Resztę ceny (350 zł ) poprosimy o zapłatę do 01.12.2018.

X