8-tyg. Kurs MBSR – Joanna Nogaj

Joanna Nogaj

Organizator

Joanna Nogaj
Telefon
517 304 312
Email
ukojenie@ukojenie.com
Strona WWW
http://www.ukojenie.com/

Lokalizacja

Poznań - Piękna 4
Ukojenie - Centrum Dobrego Samopoczucia
Kategoria

Więcej informacji

Czytaj więcej

Data

25 09 2017

Czas

18:00

etykiety

8-tyg. Kurs Mindfulness

8-tyg. Kurs MBSR – Joanna Nogaj

Program redukcji stresu MBSR, to cykl spotkań, podczas których zatrzymasz się na moment by pobyć ze sobą. Nauczysz się, w jaki sposób możesz spokojniej i świadomiej radzić sobie z małymi i dużym stresem. Poznasz swoje emocje, posłuchasz swojego ciała, przyjrzysz się swoim myślom. To 8 tygodniowa podróż w kierunku większej równowagi i radości w swoim życiu!

Miejsce:

Ukojenie to ośrodek spokoju, relaksu i rozwoju. Zlokalizowane w zielonej dzielnicy Ogrody, w przestronnych i wygodnych wnętrzach oferuje swoim klientom miejsce do wyciszenia natłoku myśli, ukojenia emocji, regeneracji ciała i inspirujących rozmów przy dobrej herbacie.

Posiadamy własny parking. W bardzo bliskiej odległości jest przystanek autobusowy, łatwy dojazd rowerem ścieżką rowerową wzdłuż ulicy Bukowskiej.

Rejestracja:

Zapisy: tel. +48 517 304 312 lub e-mail: ukojenie@ukojenie.com

Prowadząca:

Jestem psychologiem certyfikowany nauczycielem MBSR i medytacji mindfulness. Członkiem Polskiego Towarzystwa Mindfulness. Ośrodek Ukojenie tworzę od 2010 roku.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Od kilku lat praktykuję mindfulness. Certyfikowany kurs nauczyciela mindfulness kończyłam w prowadzonej przez angielskich nauczycieli szkole – Mindful Academy. Moim superwizorem jest brytyjski nauczyciel mindfulness Philip Woodward.

Ciągle doskonalę swoje kompetencje. Uczestniczyłam w licznych szkoleniach z zakresu pracy ze stresem i rozwojem osobistym organizowanych m.in. przez Instytut Ericksonowski czy Centrum Terapii Integralnych. Kontynuuję dokształcanie z zakresu mindfulness m.in. w organizowanym przez Mindfulness Association (UK) kursie Mindfulness Compassion.

Współpracuję z kilkoma magazynami i portalami związanymi ze zdrowym stylem życia, gdzie publikuję artykuły z zakresu mindfulness, psychologii i zdrowego stylu życia.

Jestem autorką książki z zakresu redukcji stresu i uważności: „Mała Księga Spokoju. Odstresownik”, wydanej przez wydawnictwo Publicat.

Kontakt:

Ukojenie – Centrum Dobrego Samopoczucia ul. Piękna 4, Poznań’: tel. +48 517 304 312 lub e-mail: ukojenie@ukojenie.com

Cena:

Cena: 850 zł cały kurs (płatność z góry). Istnieje możliwość rozłożenia płatności na 2 raty. Dla par, rodzeństwa, rodziców z dorosłymi dziećmi, studentów i emerytów zniżka – 700 zł/ osoba za cały kurs. Promocja: dla osób, które zapłacą zaliczkę w wysokości 400 zł do 25 sierpnia cena za kurs wynosi: 790 zł Zaliczkę proszę wpłacać na:
Centrum Dobrego Samopoczucia Joanna Nogaj,
nr konta 83 1140 2017 0000 4702 0924 5921.

X