8-tyg. Kurs MBSR – Ewa Kaian Kochanowska

Ewa Kaian Kochanowska

Organizator

Ewa Kaian Kochanowska
Telefon
691 355 400
Email
ewa@klinikastresu.com.pl
Strona WWW
http://www.klinikastresu.com.pl/?cat=1

Lokalizacja

Gdańsk - Sztormowa 9
Klinika Stresu (LO Collegium Gedanense)
Kategoria

Więcej informacji

Czytaj więcej

Data

25 10 2017

Czas

18:30

etykiety

8-tyg. Kurs Mindfulness

8-tyg. Kurs MBSR – Ewa Kaian Kochanowska

Zapraszamy na 8-tygodniowy Program Redukcji Stresu Oparty na Uważności (MBSR – Mindfulness-Based Stress Reduction) – kurs uważności, podczas którego nauczysz się technik obniżania napięcia, budowania odporności immunologicznej organizmu, a także technik radzenia sobie z trudnymi emocjami i natłokiem myśli.

Czy jesteś zapracowany, w ciągłym biegu, wiecznie zmęczony, niedospany, a może po chorobie, w rekonwalescencji, albo szukasz inspiracji, albo może brakuje ci radości, czy poszukujesz sensu życia? Metoda uważności – Mindfulness – przyniesie Ci głęboki spokój, czas dla Ciebie, refleksję, zdefiniowanie prawdziwych potrzeb i poprawę relacji z bliskimi. Może odmienić całkowicie Twoje życie, nadać mu sens i pozwolić na odczuwanie prawdziwej radości.

Program przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną nauczyć się radzić sobie z trudnościami codziennego życia, ze stresem, trudnymi emocjami, ciągłym martwieniem się, komunikacją z innymi, dla tych, którzy chcą po prostu poprawić jakość swojego życia.

Prowadząca:

Ewa Kaian Kochanowska – jedna z pierwszych w Polsce nauczycielka MBSR certyfikowana w Institute for Mindfulness-Based Approaches IMA w Niemczech w 2011 roku, doświadczona nauczycielka relaksacyjnej jogi, od 20 lat ma własną praktykę uważności oraz hatha jogi, wykładowca na SWPS w Sopocie i we Wrocławiu, członek zarządu Polskiego Towarzystwa Mindfulness. Ukończyła liczne kursy pomocy terapeutycznej, m.in. roczne szkolenie w terapii poznawczo-behawioralnej zaburzeń osób dorosłych prowadzone przez Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie oraz terapii schematów, terapii opartej na mentalizacji MBT, wprowadzenie do ISTDP, akceptacji i zaangażowania ACT. W czerwcu 2017 roku uczestniczyła w seminarium dla nauczycieli mindfulness prowadzonym przez Jona Kabat Zinna w Londynie – „Mindfulness-Based Interventions from the Inside: A Day-Long Laboratory of Practice, Inquiry and Fine-Tuning”. Więcej…

Miejsce:

Klinika Stresu, Sztormowa 9, Gdańsk

Zapisy i kontakt:

Mailowo na adres: ewa@klinikastresu.com.pl

Cena:

1230 zł za całość kursu łącznie ze skryptem oraz kompletem instrukcji do praktyki w formie plików mp3 (istnieje możliwość rozłożenia na raty lub uzyskania zniżki z ważnych przyczyn). Dla osób, które wpłacą pełną opłatę na dwa tygodnie przed kursem opłata wynosi 1100 zł.

X