8 kurs COMPASSION ONLINE na żywo – Anna Gubernat

Anna Gubernat

Organizator

Anna Gubernat
Telefon
501403015
Email
a.gubernat@mindfulnesskursy.pl
Strona WWW
http://www.mindfulnesskursy.pl/

Lokalizacja

ON-LINE

Więcej informacji

Czytaj więcej

Data

29 03 2020

Czas

16:00 - 18:30

8 kurs COMPASSION ONLINE na żywo – Anna Gubernat

Zapraszam serdecznie w niedzielę, 29 marca, o godz. 16:00 na stacjonarny 8-tyg. Kurs COMPASSION (MBCL – Mindfulness-Based Compassionate Living). Będzie to 8 edycja Kursu MBCL, którą poprowadzę osobiście. Wszystkie informacje o metodzie, miejscu, terminach spotkań, cenach – znajdziesz pod LINKIEM.
Ten kurs jest kierowany do Absolwentów 8-tyg. Kursów Mindfulness MBSR / MBCT / MBLC / Breathworks. Z uwagi na sytuację, zdecydowała się zmienić formułę tego kursu ze stacjonarnego na ONLINE na żywo.

 

‍💗 Prowadząca:
Anna Gubernat – jestem certyfikowaną nauczycielką MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction, certyfikacja IMA, Niemcy) i MBLC (Mindfulness Based Living Course, certyfikacja Mindfulness Association, UK). Ukończyłam pełne szkolenie certyfikujące Insight, certyfikowane przez Mindfulness Association (UK) i jestem w trakcie certyfikacji CBLC (Compassion Based Living Course, certyfikacja Mindfulness Association, UK) i MBCL (Mindfulness Based Compassionate Living, Frits Koster i Erick van den Brink, Holandia).
Jestem studentką ostatniego roku Psychologii na Uniwersytecie SWPS.
Od 10’2014 do 06’2019 byłam prezesem Polskiego Towarzystwa Mindfulness, założyłam i prowadziłam Koło Naukowe Mindfulness na Uniwersytecie SWPS w Warszawie od 10’2013 do 09’2018. Jestem w trakcie rejestracji własnej Fundacji zajmującej się rozwojem Mindfulness i Compassion w Polsce.
Przeprowadziłam najwięcej 8-tyg. kursów Mindfulness (MBSR) i Compassion (MBCL) w Polsce. Obecnie otwieram 79-80 kurs MBSR i 8-9 kurs MBCL. Jestem jedynym nauczycielem oferującym pełen kurs MBSR online, na żywo.
Jeśli chcesz wiedzieć więcej o mojej intencji, motywacji, o mnie samej, zapraszam na >>> STRONĘ <<<.

‍💗 Kontakt:
W razie ewentualnych niejasności, pytań – zapraszam do kontaktu: Anna Gubernat, tel.: 501403015, email: a.gubernat@mindfulnesskursy.pl

Do miłego zobaczenia,
Anna Gubernat